Jízdenky a ceník

Jízdenky, ceník jízdného a vstupenky na vinobraní

Ve vlacích platí zvláštní tarif, neplatí jízdné OneTicket ani jízdné integrovaných dopravních systémů. Prodej jízdenek bude probíhat přímo ve vlaku, rezervace místa není nutná. Platba ve vlacích bude možná pouze v hotovosti.
 
Ceny jízdného jsou patrné z tabulky níž, slevy budou poskytovány pouze následujícím skupinám. Děti do 5 let cestují zdarma, děti 6-14 let platí 50 % ceny, senioři nad 65 let budou mít slevu 20 Kč (z jízdenek v hodnotě 40-100 Kč) až 40 Kč (z jízdenek v hodnotě 105-160 Kč).
 
Studentí od 15 let platí plné jízdné, nicméně mají slevu na vstupenku na vinobraní.
 
Ve vlaku bude k dispozici k prodeji omezený počet vstupenek na vinobraní se slevou 15 %, vstupenky budou nabízeny cestujícím během jízd vlaků.
 

Možnost rezervace místa ve vlaku

Pro možnos rezervace bude vyhrazen poslední vůz soupravy vyjma nočních spojů, kde rezervace z technických důvodů nebude možná. Své požadavky na rezervace piště na email svd-jzm@seznam.cz, do emailu uveďte své jméno, odkud kam pojedete, čas odjezdu a počet osob (případně i počet dětí nebo důchodců). Následně Vám budou zaslány informace k platbě. Rezervace budou provedeny až po připsání platby na účet spolku. Rezervace přijímáme od 1. 8. do 3. 9. 2023.

 

 
Ceník jízdeného: